ورود کاربران

نام کاربری:     کلمه عبور:  
  مرا به یاد داشته باش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایمیل (نام کاربری):     کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  گزارش ارزیابی سایت

سرعت بارگذاری : اجتناب از درخواست های نامناسب

بازگشت به لیست
خلاصه ای از دستورالعمل
نـوع عملیـات : محتوایی
اولویت انجـام : بالا
سختی اجراء : آسان
متوسط امتیاز : 95%
مرور دستورالعمل پاکسازی صفحات از لینک های شکسته و یا درخواست هایی که سبب ایجاد خطاهای 404/410 می گردند . از ایجاد درخواست های بیهوده اجتناب کنید.
شرح جزئیات
fiogf49gjkf0d

در طی زمان و تغییر سایت شما ، پاک شدن و جابجا شدن برخی از صفحات ، لینک ها و منابع سایت  اجتناب ناپذیر می باشد . چنانچه  کدهای صفحات خود را بدقت بروزآوری ننمایید ، سرور میزبان سایت با خطای 404 “Not Found” ویا خطای 410  “Gone “ مواجه خواهد شد .  اینها درخواست های بیهوده ای هستند که سبب ایجاد تجربه ناخوشآیندی از مشاهده سایت  در نزد کاربران خواهد شد و ظاهری غیر حرفه ای از سایت شما ایجاد خواهد نمود . و چنانچه این درخواست ها سبب ایجاد اختلال در فرآیند پردازش مرورگر  (از جمله CSS و JS) شوند احتمالا کاربر سایت با از کار افتادگی و قفل نمودن مرورگر خود مواجه خواهد شد . شما بایستی بطور منظم سایت خود را برای شناسایی اینگونه لینک ها با استفاده از ابزارهای بررسی کننده لینک((Link Checking Tools بررسی و آنها را اصلاح نمایید .

وب سایت شما بایستی از یک روش مدون جهت  بروز آوری لینک های خود استفاده نماید .نظرات و پیشنهادات لطفا دیدگاه های خود را در ارتباط با مطلب فوق با ما در میان بگذارید.
ایمیل شما
 
موضوع
نظر / پیشنهاد
 
لطفاً کد موجود در تصویر راوارد کنید

 
نکات مهم
fiogf49gjkf0d

اجتناب از بکارگیری Redirect به لینک های شکسته

در هر زمان ممکن شما بایستی لینک های ارجاء شده به منابعی که هم اکنون وجود ندارند را حذف نمایید و یا مسیر لینک ها را اصلاح نمایید.

از تغییر مسیر با استفاده از HTTP برای هدایت کاربران به سمت منابع درخواست شده توسط آنان اجتناب نمایید .

آخرین مطالب کلیک تولز را در Linked in دنبال کنید
عضویت در خبرنامه