ورود کاربران

نام کاربری:     کلمه عبور:  
  مرا به یاد داشته باش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایمیل (نام کاربری):     کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  گزارش ارزیابی سایت

سرعت بارگذاری : اجتناب از بکارگیری عبارات CSS

بازگشت به لیست
خلاصه ای از دستورالعمل
نـوع عملیـات : CSS
اولویت انجـام : متوسط
سختی اجراء : آسان
متوسط امتیاز : 94%
مرور دستورالعمل عبارات css کارایی اجراء فرامین را تنزل می دهند . این نوع عبارات را با دستورات css دیگری بایستی جایگزین نمود که این روش سبب بهبود قابلیت rendering در مرورگر IE خواهد شد . توجه : عبارات css دیگر در اغلب مرورگرهای امروزی پشتیبانی نمی شوند (IE نسخه 8 به بعد)
شرح جزئیات
fiogf49gjkf0d

عبارات css برای اولین بار در مرورگر IE 5  بعنوان ابزاری جهت اعمال تغییرات بصورت داینامیک در بخش Document Property در  هنگام پاسخگویی به رویدادهای مختلف معرفی گردید . که شامل عبارات جاوا اسکریپتی بود که در داخل value های یک css جایگرین شده بود . در اغلب موارد عبارات css برای مقاصد زیر استفاده می شوند :

  • بمنظور منطبق ساختن خواص css هایی که هنوز در مرورگر IE پشتیبانی نمی شوند ولی در دیگر مرورگرها مورد استفاده هستند .
  • برای مدیریت نمودن پیشرفته و داینامیک رویدادها با یک روش فشرده و مناسب نسبت به بکارگیری کدهای جاوا اسکریپت طولانی

 متاسفانه معایب استفاده از عبارات css زیاد می باشد و استفاده از آنها باعث کاهش کارایی صفحات وب شما می گردد ، بنابراین شما بایستی به هر روش این عبارات را از کدهای صفحات وب خود  پاکسازی نموده و از روش های دیگری استفاده نمایید .نظرات و پیشنهادات لطفا دیدگاه های خود را در ارتباط با مطلب فوق با ما در میان بگذارید.
ایمیل شما
 
موضوع
نظر / پیشنهاد
 
لطفاً کد موجود در تصویر راوارد کنید

 
نکات مهم
fiogf49gjkf0d

در صورت امکان از خواص استاندارد css ها استفاده نمایید .

IE8 دارای انطباق کاملی با css ها می باشد ، IE8 فقط در صورتی که در حالت “Compatibility” باشد از عبارات css پشتیبانی می نماید و در حالت “Standard”  از این عبارات پشتیبانی نمی نماید . چنانچه صفحات وب شما نیازی به داشتن انطباق با نسخه های قدیمی تر IE ندارند ، شما بایستی اینگونه عبارات css را به css استاندارد تبدیل نمایید . برای مشاهده لیست کاملی از خواص css و نسخه های مرورگر IE که از آنها پشتیبانی می نماید لطفا به آدرس  CSS Attributes Index   مراجعه نمایید .

چنانچه نیازی به پشتیبانی نسخه های قدیمی تر IE داشتید که خواص css دلخواه شما را پشتیبانی نمی کنند ، بایستی از جاوا اسکریپت بجای عبارات css استفاده نمایید .

از جاوا اسکریپت استفاده نمایید .

چنانچه از عبارات css برای دستیابی به شیوه های حالت دهی داینامیک استفاده می نمایید ، بهتر است که آنها را تبدیل به کدهای جاوا اسکریپت نمایید ، چرا که هم کارایی صفحات خود را در IE افزایش می دهید و هم صفحات شما با تمامی مرورگرها سازگار خواهد بود .

آخرین مطالب کلیک تولز را در Linked in دنبال کنید
عضویت در خبرنامه