ورود کاربران

نام کاربری:     کلمه عبور:  
  مرا به یاد داشته باش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایمیل (نام کاربری):     کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  گزارش ارزیابی سایت

سرعت بارگذاری : تلفیق CSS بیرونی

بازگشت به لیست
خلاصه ای از دستورالعمل
نـوع عملیـات : CSS
اولویت انجـام : بالا
سختی اجراء : آسان
متوسط امتیاز : 86%
مرور دستورالعمل تلفیق CSS های بیرونی و تبدیل آنها به تعداد فایل کمتر ، سبب کاهش ترافیک در لحظه و کاهش تاخیر در بارگذاری منابع مورد نیاز صفحات می گردد .
شرح جزئیات
fiogf49gjkf0d

همانند بکارگیری جاوا اسکریپت های بیرونی ، استفاده از چندین CSS بیرونی نیز سبب کاهش سرعت بارگذاری صفحات وب می گردد . چنانچه سایت شما از فایل های css زیادی استفاده می کند ، بهتر است که آن فایل ها را در یکدیگر ادغام نموده تا فایل های کمتری برای بارگذاری سایت شما مورد نیاز باشد . توصیه ما حداکثر استفاده از 3 فایل css می باشد ولی درحالت بهینه استفاده از 2 فایل css توصیه می گردد .

اغلب طراحان وب تمایل به تولید تعداد زیادی فایل ccs در فرآیند تولید یک وب سایت دارند. که بعدا این فایل ها را به یکدیگر پیوند می دهند در حالیکه از همان ابتدا می توان با تلفیف این فایل ها با تعداد فایل کمتری صفحات را تولید نمود .

به دستورالعمل های این بخش توجه کنید تا روش های توصیه شده در ارتباط با تقسیم بندی فایل های css را بیاموزید .

شما برای اینکار نیاز دارید تا تمام صفحات وب سایت خود را با روش های ذکر شده بروزآوری نمایید .نظرات و پیشنهادات لطفا دیدگاه های خود را در ارتباط با مطلب فوق با ما در میان بگذارید.
ایمیل شما
 
موضوع
نظر / پیشنهاد
 
لطفاً کد موجود در تصویر راوارد کنید

 
نکات مهم
fiogf49gjkf0d

فایل ها را بصورت بهینه تقسیم نمایید

به چند قانون در ارتباط با تلفیق فایل های CSS توجه نمایید :

  • تقسیم فایل CSS به 2 فایل : یکی از فایل ها شامل حداقل کد مورد نیاز برای اجرا صفحه وب می باشد و فایل دیگر شامل کدی است که تا صفحه بصورت کامل بارگذاری نشود مورد نیاز نیست .
  • CSS مربوط به اجزایی از سایت را که بندرت مورد استفاده قرار می گیرند را در یک فایل جداگانه ذخیره نمایید و فقط هنگامی از آن استفاده نمایید که از طرف کاربر درخواست شده باشد.
  • در مورد css هایی که cache نمی شوند ، آنها را بصورت inline بکار ببرید و یا css ورودی را از مستند html اصلی بارگذاری نمایید .

جایگاه دهی مناسب CSS در کدهای HTML

چنانچه بتوانید ترتیب بارگذاری css های خارجی را نسبت به بارگذاری جاوا اسکریپت ها (تقدم و تاخر هریک) را بدرستی رعایت کنید ، شما قادر خواهید بود تا از قابلیت بارگذاری های موازی در سایت خود استفاده نمایید .

 

>مطالعه بیشتر در این مورد از منبع انگلیسی

آخرین مطالب کلیک تولز را در Linked in دنبال کنید
عضویت در خبرنامه