ورود کاربران

نام کاربری:     کلمه عبور:  
  مرا به یاد داشته باش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایمیل (نام کاربری):     کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  گزارش ارزیابی سایت

سرعت بارگذاری : تلفیق تصاویر با استفاده از Css sprites

بازگشت به لیست
خلاصه ای از دستورالعمل
نـوع عملیـات : تصاویر
اولویت انجـام : متوسط
سختی اجراء : متوسط
متوسط امتیاز : 61%
مرور دستورالعمل تلفیق تصاویر و تبدیل آنها به تعداد فایل های کمتر با استفاده از css sprites سبب افزایش سرعت بارگذاری صفات می گردد . و از تعداد درخواست های به سمت سرور می کاهد و می تواند بر کاهش تعداد بایت های لازم برای بارگذاری یک صفحه کاملاً موثر باشد .
شرح جزئیات
fiogf49gjkf0d

همانند قوانین مربوط به جاوا اسکریپت و css ، بارگذاری چندین تصویر سبب کند شدن سرعت بار گذاری خواهد شد و بایستی تصاویر را با یکدیگر تلفیق نمود تا تعداد فایلها کاهش یافته و تاخیر در بارگذاری صفحات به حداقل برسد.نظرات و پیشنهادات لطفا دیدگاه های خود را در ارتباط با مطلب فوق با ما در میان بگذارید.
ایمیل شما
 
موضوع
نظر / پیشنهاد
 
لطفاً کد موجود در تصویر راوارد کنید

 
نکات مهم
fiogf49gjkf0d

تصاویری را که با یکدیگر بارگذاری شده اند را تلفیق کنید

تصاویری را که همگی بر روی یک صفحه و با هم نمایش داده شوند را با یکدیگر تلفیق کرده و تبدیل به یک عکس واحد نمایید.

برای مثال یک مجموعه از آیکون های مورد نیاز یک صفحه را بایستی با یکدیگر تلفیق نموده و تبدیل به یک عکس واحد نمود تصاویر دینامیک همانند تصاویر پروفایل در هر صفحه تغیر می کنند .، و بنابراین نمی توان آنها را تلفیق نمود.

ابتدا تصاویر با فرمت Png ، GIF را با هم در یک تصویر تلفیق نمایید.

تصاویر Png , GIF   افت کیفیت کمتری در هنگام فشرده سازی پیدا می کنند و بنابراین بدون کاهش کیفیت می توان آنها را تلفیق نمود .

ابتدا تصاویر کوچک را با یکدیگر تلفیق نمود

هر درخواست ارسال بسوی سرور سبب ایجاد یک ترافیک سربار می گردد . زمانی که لازم است تا مرورگر تصاویر کوچک را بارگذاری نماید تحت تاثیر این ترافیک سربارخواهد بود . با تلفیق تصاویر کوچک ، شما می توانید این ترافیک سربار را کاهش دهید  ، چرا که در این حالت شما بجای ارسال درخواست به سوی سرور به ازاء هر تصویر فقط یک درخواست بابت فایل تصاویر تلفیق یافته شده به سمت سرور ارسال نمایید.

تصاویر قابل  Cache شدن را تلفیق نمائید .

تلفیق تصاویر دارای  Cache بالا بدین معنی است که در مشاهدات بصری دیگر نیازی به بارگذاری تصویر موردنظر توسط مرورگر نخواهد بود .

از ارائه دهندگان  خدمات تلفیق استفاده نمائید.

از ارائه دهندگان خدمت تلفیق همانند  spoiteme  می توانند به شما در ساخت یک فایل تلفیقی کمک نمایند .

تعداد " فضاهای خالی " در تصاویر تلفیق یافته را کاهش دهید.

با توجه به نمایش تصویر ، مرورگر بایستی تصویر را رمزگشایی نموده و از حالت فشرده خارج سازد . اندازه و حجم تصویر رمزگشایی شده وابسته به تعداد پیکسل های درون تصویر می باشد . بنابراین ، فضای خالی در یک تصویر تلفیقی بایستی در تغییر اندازه آن تاثیرگذار باشد . یک تصویر تلفیقی به همراه پیکسل تعداد زیادی از پیکسل های مربوط به فضاهای خالی میزان استفاده از حافظه کور را افزایش می دهد که این امر می تواند سبب شود که مرورگر کارایی خود را از دست بدهد .

تصاویر با رنگ های مشابه را با یکدیگر تلفیق نمائید .

تلفیق تصاویرهای بیش از 256 رنگ می تواند سبب استفاده از رنگهای مربوط به فرمت PNG شود بجای آنکه از رنگهای جعبه   رنگ استفاده شود . که این کار سبب افزایش حجم فایل   می گردد . برای ساخت تصاویر تلفیقی بهینه شده ، بایستی تصاویر را که رنگ های جعبه رنگ  (256 color ) استفاده می نمایند را با یکدیگر تلفیق نمایید .

آخرین مطالب کلیک تولز را در Linked in دنبال کنید
عضویت در خبرنامه