ورود کاربران

نام کاربری:     کلمه عبور:  
  مرا به یاد داشته باش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایمیل (نام کاربری):     کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  گزارش ارزیابی سایت

کارآیی سایت : جایگذاری جاوا اسکریپت در انتهای کد

بازگشت به لیست
خلاصه ای از دستورالعمل
نـوع عملیـات : جاوا اسکریپت
اولویت انجـام : متوسط
سختی اجراء : متوسط
متوسط امتیاز : 73%
مرور دستورالعمل اسکریپت ها را به انتهای کد انتقال دهید تا مطمئن شوید که بر روی سایر اجزاء کد اثر مخربی نگذارند.
شرح جزئیات
fiogf49gjkf0d

جاوا اسکریپت از اجرای بارگذاری های موازی جلوگیری می کند . هنگامی که یک اسکریپت در حال بارگذاری است ، مرورگر از انجام بارگذاری دیگر جلوگیری می نماید.

اگر شما ، تصویر بکار رفته در صفحات خود را از چندین میزبان تامین می کنید ، شما می توانید همزمان از دوبارگذاری موازی برای تصاویر خود استفاده کنید . در حین بارگذاری یک اسکریپت ، مرورگر بارگذاری دیگری را انجام نخواهد داد و در این مواقع نمی توان تصاویر را بصورت موازی بارگذاری نمود.نظرات و پیشنهادات لطفا دیدگاه های خود را در ارتباط با مطلب فوق با ما در میان بگذارید.
ایمیل شما
 
موضوع
نظر / پیشنهاد
 
لطفاً کد موجود در تصویر راوارد کنید

 
نکات مهم
fiogf49gjkf0d

برای کمک به بارگذاری سریعتر صفحات ، اسکریپت ها را در صورت امکان به انتهای کد منتقل نمایید ، تا اجرای آنها به تعویق بیافتد. یک راه حل جایگزین استفاده از اسکریپت های تاخیری است. خاصیت تاخیر نشان دهنده آنست که اسکریپت شامل دستور D0cument. Write  نمی باشد و بصورت یک رشته است که مرورگر می تواند به اجرای صفحه  ادامه دهد. متاسفنه فایر فاکس از خاصیت Deffer پشتیبانی نمی کند. در IE اسکریپت ها را تا حدی می توان به تعویق انداخت ، اما نه بصورت کامل و دلخواه . چنانچه اجرای یک اسکریپت را بتوان به تاخیر انداخت ، آن اسکریپت را می توان به انتهای کد نیز منتقل نمود .که انجام  این کار سبب اجرای سریعتر صفحات وب خواهد شد.

>مطالعه بیشتر از متن انگلیسی

آخرین مطالب کلیک تولز را در Linked in دنبال کنید
عضویت در خبرنامه