ورود کاربران

نام کاربری:     کلمه عبور:  
  مرا به یاد داشته باش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایمیل (نام کاربری):     کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  گزارش ارزیابی سایت

سرعت بارگذاری : قراردادن CSS در ابتدای کد

بازگشت به لیست
خلاصه ای از دستورالعمل
نـوع عملیـات : CSS
اولویت انجـام : بالا
سختی اجراء : آسان
متوسط امتیاز : 100%
مرور دستورالعمل انتقال بلوک های CSS داخلی و عناصر < Link> از قسمت body کد HTML به بخش Head ، سبب افزایش کارایی اجرای صفحات خواهد شد.
شرح جزئیات
fiogf49gjkf0d

وجود CSS های بیرونی و بلوک های CSS که بصورت  Inline   در بخش Body کد HTML  می باشد ، می تواند تاثیر منفی بر روی کارایی مرورگر داشته باشد . مرورگر از اجرای یک صفحه وب تا زمانیکه تمامی CSS  های بیرونی بارگذاری شده باشند ، جلوگیری خواهد نمود .بلوک های CSS  که بصورت Inline هستند  (که با تگ < ُStyle > مشخص می شوند ) می توانند سبب بی ثباتی کد گردند . بنابراین بسیار مهم است که منابع را در یک فایل CSS بیرونی قرار دهیم. همچنین قرار دادن بلوک های CSS ، که به صورت Inline هستند در ابتدای کد بسیار مهم می باشد.

با اطمینان از اینکه CSS  ها اول از همه بارگذاری و اجرا می شوند ، شما می تونید به مرورگر اجازه دهید که بدون درگیری با سایر منابع نسبت به اجرای صفحه اقدام نماید.نظرات و پیشنهادات لطفا دیدگاه های خود را در ارتباط با مطلب فوق با ما در میان بگذارید.
ایمیل شما
 
موضوع
نظر / پیشنهاد
 
لطفاً کد موجود در تصویر راوارد کنید

 
نکات مهم
fiogf49gjkf0d
  • با توجه با الزمات HTML 4.01(بخش 12.3)، همواره CSS بیرونی را در داخل تگ <HEAD > قرار دهید و از تگ  < LINK >  در داخل آن استفاده نمائید و از @ Import  استفاده نکنید. و همواره اطمینان حاصل کنید که ترتیب قرارگیری css ها نسبت به اسکریپت ها صحیح باشد .
  • بلوک های < STYLE > را در داخل <HEAD > قرار دهید.

>مطالعه بیشتر از متن انگیسی

آخرین مطالب کلیک تولز را در Linked in دنبال کنید
عضویت در خبرنامه