ورود کاربران

نام کاربری:     کلمه عبور:  
  مرا به یاد داشته باش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ایمیل (نام کاربری):     کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  گزارش ارزیابی سایت

سرعت بارگذاری : پاکسازی CSS های بلا استفاده

بازگشت به لیست
خلاصه ای از دستورالعمل
نـوع عملیـات : CSS
اولویت انجـام : پایین
سختی اجراء : متوسط
متوسط امتیاز :
مرور دستورالعمل پاکسازی و یا به تاخیر انداختن CSS هایی که توسط یک سند HTML مورد استفاده قرار نمی گیرند سبب می شود تا از بارگذاری اطلاعات اضافی جلوگیری شود و به مرورگر اجازه می دهد تا صفحات را سریعتر اجرا نماید .
شرح جزئیات
fiogf49gjkf0d
قبل از آنکه یک مرورگر بتواند شروع به اجراء یک صفحه وب نماید بایستی Stylesheet های مربوط به آن صفحه را بارگذاری و تجزیه و تحلیل نماید . چنانچه یک Stylesheet  بصورت یک فایل بیرونی کش شده (Cached) باشد ٬ اجرای آن صفحه تا زمان بارگذاری کامل آن Stylesheet از روی حافظه دیسک متوقف خواهد شد . علاوه برآن به محض اینکه Stylesheet   بارگذاری شد ٬ موتور CSS مرورگر بایستی تمامی قوانین موجود در فایل CSS را جهت انطباق قوانین موجود درآن فایل با صفحه در حال اجرا بررسی نماید .
اغلب اوقات بسیاری از وب سایت ها از یک فایل CSS  بیرونی یکسان برای تمامی صفحات خود استفاده می نمایند ٬ حتی اگر تمامی قوانین بکار رفته در آن فایل CSS  بر روی صفحه در حال بارگذاری قابلیت اجرایی نداشته باشد .
بهترین روش برای کم کردن تاخیر در بارگذاری یک صفحه که ناشی از بارگذاری و اجرای بی مورد  Stylesheet  ها می باشد ٬ کاستن از حجم فایل CSS  است . بطور مشخص بهترین روش برای انجام این کار پاکسازی و یا به تاخیر انداختن اجرای CSS های بلا استفاده است که در حقیقت توسط صفحه فعلی مورد استفاده قرار نمی گیرند .


نظرات و پیشنهادات لطفا دیدگاه های خود را در ارتباط با مطلب فوق با ما در میان بگذارید.
ایمیل شما
 
موضوع
نظر / پیشنهاد
 
لطفاً کد موجود در تصویر راوارد کنید

 
نکات مهم
fiogf49gjkf0d
تمامی بلوک های inline style که شامل CSS های بلا استفاده است را پاک کنید .
ار روش کوچک سازی CSS  استفاده کنید .
چنانچه وب سایت شما از فایل CSS  بیرونی استفاده می نماید که در تمامی صفحات سایت بصورت مشترک بکار می رود ٬ آن فایل را به فایل های کوچکتر تقسیم کنید که در هر فایل قوانین مربوط به همان صفحه وجود داشته باشد .
چنانچه قوانین و دستورات مربوط به Refrence Style وجود دارند که در زمان بارگذاری اولیه صفحه ٬مورد نیاز نیستند ٬ اینگونه دستورات را در یک فایل CSS. جداگانه قرار داده و بارگذاری آن را به تعویق بیاندازید .
چنانچه از جاوا اسکریپت برای تولید style ها استفاده می نمایید ٬ مطمئن شوید که جاوا اس‍کریپت ها از یک صفحه ای که آنها را مورد استفاده قرار نمی دهد ٬ فراخوانی نمی شوند . این کار ممکن است نیازمند تغییر در فایل JS مورد استفاده باشد .
 
آخرین مطالب کلیک تولز را در Linked in دنبال کنید
عضویت در خبرنامه